Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Андріївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047626) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Андріївка
Машівський район, Полтавська область

З нагоди Всесвітнього дня пошти

      З нагоди  Всесвітнього дня пошти , який щороку припадає на  9 жовтня , працівники поштового зв’язку Машівщини  відзначили професійне свято.

У актовому залі центрального відділення відбулися урочистості за участю голови Машівської районної ради Катерини Ткаченко та начальника ЦВПЗ Машівки ПД УДППЗ «Укрпошта» Віти Коваль. Вітаючи своїх колег , Віта Володимирівна наголосила на важливості соціальної місії , яку несуть поштовики : «Ми раді відзначити, що наші земляки  продовжують відправляти листи та посилки, а завдяки  вашій праці , дорогі друзі, вони мають змогу вчасно отримувати пенсію, передплачувати цікаві  видання , сплачувати за комунальні послуги тощо…» 

     Щирі слова поздоровлень на адресу працівників поштових відділень прозвучали і від голови районної ради Катерини Ткаченко, яка у своєму виступі зазначила , що  районна влада високо цінує їхній професіоналізм  та значні досягнення в роботі . «Від вашої уваги і допомоги  нерідко залежить ставлення людей до влади, - зауважила Катерина Володимирівна,  - бо навіть там , де немає жодного іншого  зв’язку ,  завжди працює пошта, яка об’єднувала і продовжує об’єднувати людей.»   Крім того посадовець подарувала вітального букета  начальнику ЦВПЗ Машівки ПД УДППЗ «Укрпошта» Віті Коваль та  нагородила Почесними грамотами районної ради кращих працівників  - начальників  відділень поштового зв’язку :  Коновалівського - Аллу Боровко , Тамару Коваленко з Кошманівки, Тетяну Шмиголь із Нового Тагамлика, Павлівського - Людмилу Савенко, Селещинського – Єрошенко Ларису та Ганну Рогову з Михайлівки, а також листонош із Кустолово - Суходілки та Селещини Ольгу Тищенко та  Раїсу Буханченко.  Грамоти отримали начальники відділень поштового зв’язку Базелівщини та Старицьківки – Людмила Мішура та Альона Коваленко; листоноші з Андріївки та Коновалівки – Юлія Килюшик та Галина Астапова.  А оскільки всі нагороджені є представницями прекрасної половини людства, то чимало радісних посмішок та позитиву  їм додалося  завдяки чудовим трояндам , які  також  вручила  голова районної ради.
      На урочистості  завітали і ветерани - Любов Василівна Дроздова, Галина Олександрівна Бублик  та  Олександра Іванівна Мурейко, для яких поштовий зв'язок, без перебільшення ,  став справою всього життя.
    Завершилося святкування спільним фото на згадку.

 

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua